Učenci OŠ Križe smo 14. novembra 2022 imeli novoletne delavnice, na katerih smo izdelovali različne izdelke za šolski bazar.

Učenci od 1. do 5. razreda so delali posamezno po razredih, od 6. do 9. razreda pa smo delali po skupinah. Prvošolci so izdelali snežake, pri delu pa sta jim pomagali Vita in Mina iz 9. b razreda. V tretjem razredu so ustvarjali lesene svečke, smrekice in jelenčke. 4. razreda sta naredila zanimive škrate iz lesenih deščic in raznobarvnih nogavic. 5. razred je izdeloval volnene venčke.

Učenci od 6. do 9. razreda pa smo ustvarili veliko okraskov in dekoracijo za šolske prostore. Nekatere skupine so šivale, delale voščilnice, mobile, 3-D okraske, ena skupina je naredila veliko kosov sivkinega mila. Tehniški dan smo zaključili z mini koncertom šolskega pevskega zbora. Ta dan je bil res zanimiv, ustvarjalen in čaroben.

Lucija Kržišnik, Calisto Nepužlan Draksler in Lisa Jerala Kodou, 7. b

FOTO UTRINKI