NEPREMAGLJIVI ALJAŽ, ZALA IN KATARINA

V torek, 11. 5., so Aljaž Erman, Zala Bitežnik in Katarina Langus še zadnjič nastopili v oddaji Male sive celice. V finalni oddaji so se pomerili z OŠ Center Novo mesto in tudi tokrat zmagali. Tako so postali absolutni zmagovalci letošnje sezone Malih sivih celic.

Njihova zmagovalna pot se je začela septembra 2020. Med 263 prijavljenimi ekipami se jim je uspelo prebiti med najboljših 32 šol v Sloveniji in se s tem uvrstiti v televizijski kviz. Z zmagami so nas razveseljevali celotno šolsko leto in se na koncu uvrstili v samo finalno oddajo. V torek, 11. 5., so tudi s pomočjo navijačev osvojili še peto zaporedno zmago in tako postali zmagovalci letošnje sezone.

Napeto finalno oddajo, polno preobratov, si lahko ogledate v soboto, 22. maja, dopoldan na TV SLO 1, na fotografijah pa prizori iz studia in s sprejema, ki so nam ga ob vrnitvi s snemanja pripravili učenci in učitelji OŠ Križe.

Hvala vsem, ki ste skozi celo leto držali pesti in navijali za našo zmagovalno ekipo. Bravo Križe!

mag. Andreja Polanšek, mentorica Malih sivih celic